Özel Erol Engelli Bakım Merkezi

Hakkımızda

Özel Erol Bakım Merkezi milli değerlere, kültüre bağlı, sağlıklı, kaliteli ve özen ile planlanmış bir yaşam alanı sunarak varlığını sürdürmektedir. Özel Erol Bakım Merkezi olarak 19 yaş üzerinde olup desteğe ihtiyaç duyan tüm bireylerimize gerekli ilgi, sevgi ortamı oluşturarak onların gelişim dönemlerine uygun olacak şekilde destek almasına ve psikolojik sağlamlıklarına gerekli önem verilerek tedavi planlarının oluşturmaya çalışılmasına katkı sağlamaktayız.

 Ferah ve hijyen ortamını ön planda tutmuş olduğumuz odalarımız kurumumuzda bulunan bireylerin rahat etmesi için özel olarak tasarlanmıştır.  Kurumumuz 7/24 bakım, hemşire ve palyatif bakım hizmetlerinin yanı sıra  kamera sistemi ile güvenli ortamı oluşturmayı amaçlamıştır. Tedavi sürecinde yer olan ve gerekli planlamaların yapılarak adım adım gelişme kazandırılan bireylerimize uygun olacak olan düzenin ve ilginin gösterilmesi esastır. Alanında uzman olan kadroya sahip olan kurumumuz; süreç içerisinde eşgüdümlü olarak hareket ederek bireylerin ihtiyaçlarını yeterli düzeyde karşılamakta ve manevi olarak desteklerini sürdürmektedir. Kurumumuzun TSE kalite standartı belgesi mevcuttur.

 

 

Kurumun en önemli amacı; hayatlarının herhangi bir döneminde karşılarına gelen zorluklar ile mücadele ederek hayatlarında bir denge kurmaya çalışan bireylerimize destek olarak onların sosyalleşmesi ve kendilerine olan güven duygusunu geliştirmesine katkı sağlamak, uygun ortamlar oluşturarak sosyal aktiviteler aracılığı ile pekişmesine yardımcı olmaktır. Her adımda sahip olunan kültürel değerleri kaybetmeden, pekiştirerek ilerlemek esastır.

 Hizmet verilen kişilerin ilgi ve değerleri, sahip oldukları benimsedikleri inançları koşulsuz kabul ederek destek olmak ve kendilerini güvende hissedebilecekleri ortamı sunmak hassas noktalarımız arasındadır.

Sevgi, huzur, kardeşlik duygularını güçlendiren ekibimiz ile birlikte kendi öz bakımını yapmada güçlük çeken bireylerimize yardımcı olmak, hayatlarında yer edinmek ve hem kendilerine hem de kurumdaki diğer bireylere destek olarak onların da gelişiminde yer edinmesine olanak sağlamak için sizlere en üst düzeyde hizmeti vermekten onur duyarız.